Amerika - Projekt Seven Virgin Summits - Vetroplach magazin

Projekt Seven Virgin Summits

18.10.2017
projekt-seven-virgin-summitsJeden z najlepších slovenských horolezcov Michal Sabovčík a rovnako slovenská špička v paraglajde Juraj Koreň sa rozhodli posunúť svoje limity a vymysleli spolu naozaj originálny projekt.

Jeho cieľom bude postupne vyliezť a na padáku zletieť sedem panenských štítov na siedmich kontinentoch. Na prvú časť tohto projektu by sa chceli vybrať už v decembri. Ich plány sú odvážne: na požičanej plachetnici preplaviť Drakeov prieliv, pristáť v Antarktíde a vyliezť a zletieť na padáku nejaký ten panenský kopec. Ten by si tak mohli potom pomenovať podľa svojej vôle... :)

Slovenský paraglajdista Juraj Koreň je špecialistom na kategóriu Hike and Fly, okrem iného v nej vyhral napríklad preteky v Južnej Afrike. Ak práve nie je niekde n acestách po svete, tak ponúka možnosť zalietať si na tandemovom padáku. Ak by ste mali chuť vidieť chalanov, ako sa bláznia na rozbúrenom mori pri Antarktíde, podporte ich originálnym spôsobom a objednajte si suvenír, tričko, film alebo aj taký tandemový let s Ďurifukom. Splníte si tak sen o lietaní a budete môcť pozorovať účinkovanie našich chalanov na južnej pologuli...

 

Viac info už na tomto odkaze:

 seven-virgin-summits-part-one

 

Súvisiace články:

Diskusia
Partneri

JM SPORT www.skyrunning.sk www.tatry.nfo.sk www.msslovakia.eu
www.sherpacaffe.sk Pavol Kuna sport.sk
www.scandinavia.sk www.scandinavia.sk www.tatryportal.sk
alkan.szm.com www.outdoorfilmy.sk
www.modralanovka.sk
www.montana.cz
©  Vetroplachmagazin 2007 - 2019  |  designed by MVM Trade s.r.o.
All rights reserved
Počet prístupov: 4506960